Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Deze jas heeft kunstsuède details en een afneembare capuchon. De voorzijde sluit met een YKK 2-weg rits. Links zit een radiovak met elastische antennehouder en bevestigingsriem. Verder is de jas uitgerust met een Napoleon-zak, twee steekzakken met verborgen ritsen, twee voorzakken met klep en extra zijvakken.
Binnenin bevinden zich twee zakken met rits en twee mesh-zakken met rits. Voorgevormde ellebogen, ribboorden en verstelbare manchetten met riem en drukknoop zorgen voor een goede pasvorm. Aan de zijkanten zitten splitten voor extra comfort.
Achterop zit een waterdicht en afneembaar wildvak dat eenvoudig schoon te maken is en ook geschikt is voor een zitkussen. De jas is afgewerkt met een mix van ademende mesh en gewatteerde voering en een logotape aan de binnenzijde.
Nog geen beoordelingen
Wat vind je van het artikel?