De Z6i 2.5–15×50 P BT van SWAROVSKI OPTIK biedt een optimaal zicht en intuïtieve bediening voor uiteenlopende jachtsituaties. Dankzij de veelzijdige vergroting en hoogwaardige optiek is deze richtkijker geschikt voor zowel korte als langere afstanden.
Uitzonderlijke beeldkwaliteit
Het verlichte dradenkruis levert een contrastrijk en haarscherp beeld met hoge resolutie, waardoor de kijker geschikt is voor aanzitjacht in de schemering én het actief besluipen van wild. De precisie-optiek en zijdelingse parallaxcorrectie garanderen een foutloos beeld onder alle omstandigheden.
Intuïtieve bediening
Het moderne ontwerp met vernieuwde cockpit zorgt voor een snelle en eenvoudige bediening in elke jachtsituatie, zodat je de instellingen moeiteloos kunt aanpassen wanneer dat nodig is.
Apart instelbare ballistische toren
De ballistische toren is afzonderlijk instelbaar en voorzien van een praktische vergrendeling. Hierdoor kun je op verschillende afstanden nauwkeurig blijven richten — van korte afstand en drijfjacht tot precieze schoten op lange afstand.